کلمات کوتاه در لایت روم

این دقیقاً اتفاق افتاد و پس از گرفتن صحنه ، عکس ها ناخوشایند به نظر می رسید. با استفاده از فیلترها می توانید زیبایی را به عکس ها اضافه کنید. از این فیلترها می توان در نرم افزارهای مختلفی استفاده کرد ، اما مهمترین و آسانترین استفاده از نرم افزار در لایت روم است. ادامه این مقاله آموزش لایت روم را از دست ندهید و این رشته را مطالعه کنید.

آموزش حرفه ای لایت روم اگر به دنبال فلش هستید ، می توانید از میانبرهای صفحه کلید و صفحه کلید سبک و سبک استفاده کنید
موثرترین روش برای دسته بندی تصاویر ذخیره آنها با اطلاعات کلمات کلیدی است ، که به شما امکان می دهد با تایپ کردن در عبارات خاص کلمه کلیدی از صفحه برای جستجوی تصاویر استفاده کنید یا برای قرار دادن سایر گروههای تصویر مرتبط از پنل کلمات کلیدی استفاده کنید.

این اولین مورد است

هنگام وارد کردن تصاویر ، می توانید کلمات کلیدی را از طریق کادر گفتگوی “واردات فراداده” وارد کنید ، عکس ها را اضافه کنید یا بعداً از طریق صفحه “کلمات کلیدی کتابخانه ماژول” کلمات کلیدی را ویرایش کنید. شکل 1 نشان می دهد که چگونه من کلمات کلیدی موجود در پانل را به یک سلسله مراتب دسته بندی می کنم ، که به من کمک می کند عکس خاص شما را پیدا کنم.

صفحه 1
این یک لیست کلمات کلیدی از Bygdøy ، زیر مجموعه مکانها> اروپا> نروژ و ماین است.

بهتر است سعی کنید از دستگاه تلفن همراه و باند خود بیشترین استفاده را ببرید. اینجا جایی است که همه مکان ها در شهر قرار دارند. این Nerro است ، و این تنها یک است: Bygdøy. اگر می خواهید از شر آشفتگی خلاص شوید ، از شر آشفتگی خلاص شوید ، باید سعی کنید از شر آشفتگی و آشفتگی مورد نیاز خود خلاص شوید.
تلفن EEEE.
مهمترین ویژگی این نوع این است که می توانید از انواع مختلفی از ویژگی ها استفاده کنید. وقتی روی گروهی از کلمات کلیدی یا کلمات کلیدی جداگانه کلیک می کنید ، منطقه محتوا یا نوار فیلم فقط تصاویری را نشان می دهد که مطابق با معیارهای انتخاب شده کلمات کلیدی هستند. اگر این اطلاعات را ندارید ، باید سعی کنید مشکل را پیدا کنید. این تصویر همچنین حاوی کلمه کلیدی Seascapes است ، اگر می توانید از این تصویر استفاده کنید از مکان اصلی> نوروز> Bygd Peninsula Subject یا جستجوی Nature> Seascapes (شکل 3 را ببینید).

صفحه 2
در این صفحه 2 تصویر وجود دارد که می توانید در اینجا پیدا کنید.

صفحه 3
برای سومین بار متوالی خواهید دید که آیا در قسمت کلمات کلیدی نکات کلیدی وجود دارد یا خیر. …

برای شروع استفاده از کلمات کلیدی فراداده ، کلمات کلیدی را به کلمات کلیدی اضافه کنید (اگر تازه وارد هستید) (کلمات کلیدی مورد نیاز خود را پیش بینی کنید) ، تصاویر را به کتابخانه اضافه کنید ، کلمات کلیدی جدید اضافه کنید یا موارد اضافی و فیلم را از طریق صفحه اطلاعات کلمه کلیدی کلیپ اضافه کنید. اگر می خواهید از سردرگمی خلاص شوید ، می توانید به راحتی آن را دوباره روشن و خاموش کنید. این لیستی از تمام استرسهای کلیدی است که از آن زمان به برنامه اضافه شده است.

اگر هیچ پتویی در سیستم شما وجود ندارد ، باید سعی کنید دریابید که هیچ سوراخی در پنجره ها یا شیشه های شما وجود ندارد. این ویژگی علاوه بر سرعت بخشیدن به ورودی داده ، می تواند به شما کمک کند کلمات کلیدی را از طریق ورودی بی دقت یا نادرست دوباره وارد کنید.

Lightroom زیباترین مکان در جهان است که می توانید بخوانید. روی دکمه آموزش لایت روم عکاس Seascapes کلیک کنید تا یک دکمه “seascape” برای موضوع “طبیعی” یا برچسب “کلمه کلیدی” ایجاد شود.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *