نحوه استفاده از عبارت حلقه در After Effects برای موشن گرافیک

امروز ما در مورد یکی از مفیدترین عبارات در After Effects ، عبارت حلقه صحبت می کنیم. این آموزش و مقاله همه مواردی را که باید بدانید برای شروع نحوه استفاده از عبارت حلقه در After Effects برای مونش گرافیک بدانید به اشتراک می گذارد.  https://maktabtv.com/Courses/motion-graphic/ دست و پنجه نرم کنید و یک دفتر یادداشت بگیرید ، این روز در یادگیری موشن گرافیک بسیار مهم خواهد بود.
بازار کار موشن گرافیک

 

بیایید یک حلقه بگیریم …

برای توضیح مزایای بیان حلقه ، ما آموزشی را ارائه داده ایم که به شما در استفاده از حلقه ها در دنیای واقعی راهنمایی می کند.

فایل پروژه حلقه و راهنمای PDF را بارگیری کنید
اگر می خواهید فایل های پروژه مورد استفاده در این راهنما را بارگیری کنید ، می توانید با کلیک روی دکمه زیر این کار را انجام دهید.
فایل های پروژه را بارگیری کنید و آموزش را دنبال کنید! به علاوه ، یک راهنمای PDF!

فایل پروژه و راهنمای PDF را بارگیری کنید
بیان حلقه چیست؟

بیان حلقه در افتر افکت. این نمونه ای از نوع حلقه چرخه است.
یک عبارت حلقه دقیقاً همان چیزی را که از نامش پیداست انجام می دهد ، مجموعه ای از فریم های کلیدی را مرتب می کند. با این وجود ، بیان حلقه چیزهای دیگری بیش از سوار شدن بین اولین و آخرین فریم کلیدی است. حلقه ها می توانند در کار با چرخه های راه رفتن ، قرار گرفتن در معرض آرم ، طراحی پس زمینه و موارد دیگر به تن صدا کمک کنند.
نمونه هایی از عبارات حلقه
loopOut () ؛ loopIn (“پینگ پنگ”)؛
loopOut (“افست” ، 2) ؛
loopOutDuration (“چرخه” ، 3) ؛
توزیع بیان حلقه

لازم نیست که هر عبارت حلقه ای تغییر کند. به طور پیش فرض ، نوع حلقه یک چرخه است مگر اینکه نام جدیدی وارد شود.
یک عبارت حلقه را می توان به سه قسمت جداگانه تقسیم کرد: ویژگی ، نوع حلقه و زیر. درک هر قسمت برای استفاده بیشتر از حلقه های شما مهم است. بنابراین ما قصد داریم در مورد هر قسمت با جزئیات جذاب و مهیج صحبت کنیم.

خاصیت حلقه

حلقه در مقابل حلقه

از نظر فنی 4 نوع مختلف از ویژگی های بیان حلقه وجود دارد ، اما ما در مورد دو مورد دیگر در پایین این پست صحبت خواهیم کرد. دو مشخصه اصلی که می خواهید در مورد آنها بدانید ویژگی های loopOut و loopIn هستند. دو ویژگی حلقه در واقع همان کار را با یک تفاوت اساسی انجام می دهند:
loopOut () ؛ حلقه هایی فراتر از آخرین قاب اصلی
حلقه ()؛ حلقه ها قبل از اولین قاب کلید
هر دو مورد استفاده بالقوه خاص خود را دارند ، اما برای 90٪ پروژه هایی که روی آنها کار می کنید ، می خواهید از ویژگی loopOut استفاده کنید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *