معرفی نرم افزار و آموزش اودیشن

Adobe Audition یک نرم افزار ویرایش صدا با چند پلت فرم است که با دسته بندی خاص خود سرو کار دارد. به عنوان مثال ، Audition ابزارهای ویژه ای برای تمیز کردن یا بازیابی صدا دارد و دقت و ویرایش غیر مخرب را برای فیلم های شرکتی و تجاری و همچنین پادکست ها ارائه می دهد و بابت همین کاربردهای بوده است که آموزش اودیشن در بین افرادی که تولید پادکست میکنند حائز اهمیت شده است. قطعاً برخلاف Audacity که مسلماً برنامه بسیار ساده تری است ، در پس از تولید نیز سرآمد است. به طور خلاصه آنچه در این آموزش آدیشن  ، ممیزی همچنین به عنوان یک ایستگاه کاری صوتی دیجیتال (DAW) عمل می کند ، اگرچه با توجه به کمبود ابزار جمع آوری موسیقی برای آن بازار بسیار محدود و گران است.

قیمت گذاری ، نیازهای سیستم و نصب
Audition زندگی خود را به عنوان برنامه ای تحت عنوان Cool Edit by Syntrillium آغاز کرد. من آن را از روز Cool Edit Pro به خاطر داشتم که چندین آهنگ را به یاد داشت. Adobe حدود 15 سال پیش این محصول را از Synthylium خریداری کرد ، کمی بعد دوباره آن را به عنوان Audition دوباره راه اندازی کرد و از آن زمان در حال توسعه آن است. و دوره های  آموزش Audition هم رو به گسترش هستند.

همانند سایر نرم افزارهای Adobe ، شما با عضویت در یکی از برنامه های Creative Cloud (CC) این شرکت ، یک تست ممیزی را “خریداری” می کنید. یک جلسه استماع به تنهایی ماهیانه 20.99 دلار در هر سال در یک برنامه سالانه ، یا 31.49 دلار در یک برنامه در ماه هزینه دارد. همچنین به عنوان بخشی از بسته با تمام محصولات حرفه ای Adobe ، از جمله Photoshop ، Illustrator ، Lightroom و غیره ، با قیمت 52.99 دلار در ماه به عنوان بخشی از یک برنامه سالانه یا 79.49 دلار در ماه در دسترس است ، اگرچه دانش آموزان و معلمان می توانند آن را فقط با 19.99 دلار در ماه دریافت کنند. هنگامی که پرداخت را متوقف می کنید ، یک جلسه استماع دیگر متوقف می شود و هیچ کاری پس انداز نمی کند.

این که یکی از این برنامه ها برای شما منطقی باشد به نیاز شما بستگی دارد. اگر شما یک مهندس صوتی هستید که یک بار برنامه ای را خریداری می کنید و تا زمانی که دیگر از آن پشتیبانی نکنید ، از آن به صورت حرفه ای استفاده می کنید ، سالها بعد ، Audition پیشنهاد بسیار گران تری از Logic Pro X (199.99 دلار برای همیشه با آپدیت های رایگان) ثابت می کند. اما اگر تمایل دارید که ایستگاه کاری صوتی خود را مرتباً ارتقا دهید ، صدها دلار پیش پرداخت کنید و سپس هر دو سال 99 یا 149 دلار برای دریافت نسخه های جدید بپردازید ، Audition منطقی تر است.

بهترین پیشنهاد برای امتحان این است که اگر قبلاً در Adobe Premier کار می کنید و در هر صورت هزینه اشتراک کامل CC را پرداخت می کنید ، در این صورت یک تست از قبل بخشی از بسته است. هنوز هم ، اگر بخواهیم همه را در چشم داشته باشیم ، سه سال کار با Audition حداقل 755 دلار برای شما هزینه دارد و شاید اگر برنامه دیگری را انتخاب کنید یا ماه به ماه دیگر جابجا شوید ، ممکن است بیشتر باشد. خیلی زیاد است.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *