شخصی سازی محیط کاری پریمیر با آموزش پریمیر

همه ما در حین تدوین ویدیوها با نرم افزار پریمیر به این موضوع واقف هستیم که محیط کاری که در دسترس باشد و همه چیزهایی که میخوایم اعم از ابزار و فایل ها و… در دسترس ما قرار داشته باشند میتواند کمک بسیار زیادی به سرعت کار ما بکند و این موضوع چیزی است که در آموزش پریمیر باید به آن اهمین زیادی داده شود.

خیلی زیاد ، Premier Pro Workspace رابط کاربری با پیکربندی آسان را ارائه می دهد. فضاهای کاری به سرعت پانل ها و صفحه های مختلف ابزار را از راه هایی ایجاد می کنند که برای فعالیت های خاص مانند ویرایش ، کار با جلوه های ویژه یا مخلوط کردن صدا مفید هستند.

علاوه بر انتخاب بین فضای کاری پیش فرض (مبتنی بر وظیفه) ، می توانید موقعیت و مکان پانل را تنظیم کنید تا فضایی ایجاد شود که برای شما مناسب باشد و چندین فضای کاری را برای کارهای مختلف ایجاد کنید. بساز

موارد زیر را در مورد فضای کاری بخاطر بسپارید:

همانطور که اندازه یک فریم را تغییر می دهید ، برای جبران آن اندازه دیگری را تغییر می دهید.
همه پانل های درون قاب از طریق زبانه قابل دسترسی هستند.
همه پانل ها قابل اجرا هستند. می توانید پنل را از یک قاب به قاب دیگر بکشید.
می توانید پنل را از فریم بیرون بکشید تا به یک صفحه پنل جداگانه تبدیل شوید.
اکنون می توانید فضا را در نسخه 2015 Adobe Premier Pro CC شخصی سازی کنید.

در این تمرین ، تمام این توابع را امتحان کرده و فضای کاری مورد نظر را ذخیره خواهید کرد.

روی پنل Source Monitor کلیک کنید (در صورت لزوم برگه آن را انتخاب کنید) ، و سپس نشانگر خود را روی توزیع عمودی بین Source Monitor و Program Monitor قرار دهید. سپس ، برای تغییر اندازه این فریمها ، به چپ و راست بکشید. شما می توانید اندازه های مختلفی را برای نمایش فیلم خود انتخاب کنید.

شکل 1

نشانگر را روی توزیع افقی بین مانیتور منبع و جدول زمانی قرار دهید. برای تغییر اندازه این فریم ها به بالا و پایین بکشید.
روی برگه جلوه ها (در سمت چپ نام) کلیک کنید و پنل جلوه ها را به مرکز مانیتور منبع بکشید تا این قاب را بپذیرد. به یاد داشته باشید ، اگر نمی توانید پانل جلوه ها را مشاهده کنید ، می توانید آن را از فهرست پنجره انتخاب کنید.

شکل 2

منطقه افت به عنوان یک مرکز برجسته شده است.

توجه داشته باشید

هنگامی که صفحه را منتقل می کنید ، Adobe Premiere Pro یک منطقه افت را نشان می دهد. اگر پانل مستطیل شکل باشد ، به عنوان یک برگه اضافی به قاب انتخاب شده می رود. اگر ذوزنقه باشد ، در قاب خودش می رود.

با استفاده از برگه بالای پانل ، پانل جلوه ها را به نزدیکترین نقطه در سمت راست پانل پروژه بکشید تا در قاب خود قرار دهید.
منطقه قطره ذوزنقه ای است که سمت راست پانل پروژه را پوشش می دهد. دکمه ماوس را رها کنید و فضای کار شما باید به این شکل باشد.

شکل 3

منطقه قطره مانند ذوزنقه ظاهر می شود.

همچنین می توانید پنل را به صفحه شناور مخصوص خود بکشید.

روی برگه Source Monitor panel کلیک کنید و سپس کلید Control (Windows) یا Command (Mac OS) را فشار داده و نگه دارید در حالی که آن را از فریم خود خارج می کنید. تصویر منطقه افت آن واضح تر است و نشان می دهد که شما می خواهید یک صفحه شناور ایجاد کنید.
هنگام تهیه صفحه شناور ، مانیتور منبع را در هر مکان بگذارید. اندازه آن را با کشیدن از گوشه یا کنار ، مانند هر صفحه ای تغییر اندازه دهید.

شکل 4

برای دیدن کنترل های خود ممکن است لازم باشد اندازه پنل های خود را تغییر دهید.

وقتی تجربه کسب می کنید ، می خواهید طرح پانل خود را به عنوان یک فضای کاری سفارشی ایجاد و ذخیره کنید. برای این کار ، Windows> Workspace> Save as New Workspace را انتخاب کنید. نامی را تایپ کنید و روی تأیید کلیک کنید.
اگر می خواهید یک فضای کاری را به طرح پیش فرض خود بازگردانید ، بازنشانی به Windows> Workspace> Saved Layout را انتخاب کنید.
برای بازگشت به یک نقطه شروع قابل تشخیص ، ویرایش ، فضای کاری از پیش تعیین شده را ویرایش کرده و آن را از نو مرتب کنید.
توجه داشته باشید

با کلیک روی منوی پانل و انتخاب اندازه قلم> کوچک ، متوسط ​​(پیش فرض) ، بزرگ یا اضافی بزرگ می توانید اندازه قلم را در پانل پروژه تغییر دهید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *