سختی در آموزش طراحی کاراکتر

جیم مک کالی همه ذهنیت و طرز فکر شما رو درباره کاراکتر ها و آموزش طراحی کاراکتر به هم میزند و هر آنچه را که باید در مورد طراحی شخصیت بدانید را آشکار می کند.

طراحی شخصیت – آسان است ، نه؟

شکل جالبی بکشید ، چشم و دهان را روی آن بچسبانید و باب عموی شماست! هرکسی می تواند این کار را انجام دهد! با این حال ، ممکن است دریابید که علی رغم سادگی آشکار در طراحی شخصیت ، شخصیت هایی که شخصیت خاصی ندارند ، در نهایت قرار می گیرند.

بنابراین برای کمک به شما در پرونده های خود کاوش می کنیم و 14 آموزش برای کمک به شما در مهارت های طراحی شخصیت خود ارائه خواهیم داد. این مجموعه از نقاشی های اولیه گرفته تا شکل های به پایان رسیده و موارد پیشرفته برای جابجایی یا تبدیل آنها به اسباب بازی های وینیل ، بسته های تخت یا حتی اسباب بازی های مخمل خواب دار ، همه اصول را با توصیه های تخصصی از جمله Peskimo ، James Jarvis و Christopher Lee پوشش می دهد. خوش بگذره!

1. یک اسباب بازی تخت طراحی و بسازید

فیلم های پیشنهادی برای شما …

 

از یکی از طرح های شخصیت مورد علاقه خود برای ایجاد یک اسباب بازی تخت استفاده کنید که می توانید به دوستان و مشتریان هدیه دهید.

2. طراحی شخصیت: The Warbot MkIV!

 

جانی دودل نحوه ایجاد صفحه قبل برای شبیه سازی بازی های رایانه ای را نشان می دهد.

3. شخصیت های برداری را در Illustrator ایجاد کنید

 

شخصیت ها می توانند چهره های آشنا به کار شما اضافه کنند. اما چگونه می توانید از یک طرح به یک محصول نهایی بروید؟ احکام وی در روند آنها صحبت می کند.

4- شخصیت های برداری خود را ذهنیت کنید

 

انیمیشن شخصیت ها آخرین راه برای زنده کردن آنهاست. Peskimo در مورد وارد کردن ، تنظیم و انیمیشن سازی در Flash با شما صحبت می کند.

5. اسباب بازی مخمل خواب دار آماده کنید

 

برای ایجاد شخصیت اسباب بازی نرم خود ، از یک فرآیند دیجیتالی ساده و انواع تکنیک های خیاطی استفاده کنید.

6. چهره های یک شخصیت فتوشاپ

 

چهره شخصیت های شما ، صرف نظر از اهداف نهایی آنها ، باید به گونه ای طراحی شود که احساسات متغیر و حالت های مختلف چهره را تسهیل کند. درک لیا آگاهی را برای صورت نشان می دهد.

7. آفرینش برای پرندگان

 

تصویرگر جیمز جارویس توضیح می دهد که چگونه اسباب بازی جدید وینیل خود را طراحی کرده ، سپس آن را به یک ستاره جلدی برای پروژه های هنری رایانه تبدیل کرده است

8- یک اسباب بازی تحت وب ایجاد کنید

تبلیغات

اسباب بازی های شبکه کاربردهای خوبی برای ایجاد سر و صدا در سراسر سایت هستند. Peskimo به شما نشان می دهد که چگونه یک ابزار بازی تعاملی با ظاهر منحصر به فرد و کیسه های شخصیت ایجاد کنید که باعث برجسته شدن سایت شما در میان جمعیت شود.

9. وینیل مجازی

 

اسباب بازی وینیل اکنون یک شکل واقعی طراحی شده است ، اما ایجاد یک منبع یکبار مصرف ممکن است دشوار و گران باشد. Chris Weston به شما نشان می دهد که چگونه با استفاده از Cinema 4D یک طراحی واقعی ایجاد کنید.

10. یک کاراکتر به وینیل مجازی خود اضافه کنید

 

طراح اسباب بازی وینیل آینده ، کریست وستون به شما نشان می دهد که چگونه از مهارت های سه بعدی برای شخصیت دادن به اسباب بازی های مجازی خود استفاده کنید

11. به شکل دیجیتالی شکل وینیل را مجسمه سازی کنید

تبلیغات

یک نقاشی کاراکتر بد بو را به یک مدل دقیق دیجیتالی و مناسب برای نمونه اولیه سریع تبدیل کنید.

12. به شخصیت های خود یک بعد اضافه کنید

 

آیا طرح های شما کمی صاف به نظر می رسند؟ ما به شما نشان می دهیم چگونه می توانید خلاقیت های خود را از یک صفحه با یک بعد شگفت انگیز جهش دهید.

13. داستان پشت شخصیت خود را بسازید

 

Danilo Brand £ یک روش ساده و در عین حال موثر برای دمیدن شخصیت های شما با ایجاد شخصیت و ایجاد محیط آنها را نشان می دهد.

14. تأثیرات از دنیای واقعی

 

Pskimo با استفاده از Photoshop و Illustrator برای ترکیب تصاویر موجود در ذهن شما و واقع گرایی دنیای خارج از درب منزل ، نحوه استفاده از وکتورهای خود را به دنیای واقعی نشان می دهد.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *