آموزش موشن گرافیک برای معرفی تمپلیت های برتر ویدیوی نمای کلی محصول

توانایی کار با سرفصل های آموزش موشن گرافیک از طریق رایانه خود هنوز جدید است. آموزش موشن گرافیک دو بعدی فقط برای مدت کوتاهی مورد استفاده قرار گرفته است و مزایای زیادی برای آموزش موشن گرافیک مبتدی در دسترس نیست. با این حال ، 3D آموزش موشن گرافیک بسیار جالب تر است. با آموزش موشن گرافیک می توانید در اسرع وقت استاد آموزش موشن گرافیک شوید.

از Placeit برای ایجاد عکس برای گرفتن محصولات خود استفاده کنید ، که به شما امکان می دهد به سرعت فیلم ها و نمونه های شخصی خود را که توسط یک حرفه ای ایجاد شده است ، بسازید و آموزش جامع موشن گرافیک را یاد بگیرید. بدون دردسر و هیچ گونه نرم افزار پیچیده ای می توانید همه کارها را به درستی در وب سایت انجام دهید.

10 عکس برتر ویدیویی برای محصولات DIY
1. خلاصه ای از محصولات رایج یک سخنرانی و ظاهر کوچک را ارائه می دهد
نمونه ای با رنگ های بزرگ و اشکال اساسی در سبک ممفیس. مناسب برای انواع محصولات ، فقط جلوه های صوتی ، تصاویر خود را اضافه کنید و رنگ ها را تغییر دهید تا خودتان آن را بسازید.

2. Instagram Presentation Maker لیست محصولات ویدیوها و انیمیشن ها را ایجاد می کند
محصولات خود را با کمک این مربع الگوهای خود به سبک ارسال کنید. آیتم را در جلو و مرکز خود قرار دهید و با کمک انیمیشن های مدرن و ویژگی های رنگارنگ ، جلوه ای سرگرم کننده اضافه کنید.

ساخت اینستاگرام برای ساخت یک محصول لیست ویدیو و به صورت زنده ارائه شده است
ساخت اینستاگرام برای ساخت یک محصول لیست ویدیو و به صورت زنده ارائه شده است
3. برای تصویر بررسی محصول ، یک تصویر بند انگشتی در فیس بوک ایجاد کنید
برای جلب دنبال کنندگان و جلب توجه آنها به عکسهای برجسته خود ، یک ویدیوی جالب جلد فیس بوک ایجاد کنید. برای افزودن موارد بیشتر ، فقط تصاویر بیشتری اضافه کنید ، همچنین محلی برای آرم شما وجود دارد!

برای یک محصول بررسی ویدیو ، یک پوشش ویدیویی فیس بوک ایجاد کنید

4. تولیدکننده ارائه برای یک ویدیوی محصول مدرن
با استفاده از این الگوی Placeit ، یک ویدیوی سفارشی برای نمایش خدمات یا محصول خود ایجاد کنید. این انیمیشن متن مینیمال و انتقال ویدیوی مدرن را دارد – فقط آن را با تصاویر ، متن و موسیقی خود سفارشی کنید.

برای یک ویدیوی محصول مدرن ارائه می دهد
5. کاتالوگ محصولات تولید کننده فیلم در فروشگاه زیبایی کره
یک پالت رنگی جدید از صورتی و سبز این الگوی کالای زیبایی را در Placite تشکیل می دهد. عکس های شما در حالت های مربع مکان قرار می گیرند که می توانید اندازه آنها را تغییر دهید و آنها را حرکت دهید. فضای کافی برای متن وجود دارد تا شامل پیام های شما شود.

کاتالوگ محصولات سازنده فیلم در فروشگاه زیبایی کره
6. سازنده ویدیو کاتالوگ محصولات با انیمیشن های تایپوگرافی پر انرژی
اطمینان حاصل کنید که محصولات شما با این سازنده فیلم شگفت انگیز که از یک سبک خوش بینانه و انتقال انرژی برخوردار است ، برجسته باشند. فقط عکس ها ، فیلم ها و متن های خود را اضافه کنید.

کاتالوگ محصولات با انیمیشن های تایپوگرافی پر انرژی ، ویدئو ایجاد می کند
7. تولید کننده فیلم کاتالوگ محصولات برای شبکه بهداشت و سلامت
مینیمالیستی و تمیز ، این الگوی Placeit برای هر چیزی که مربوط به سلامتی ، سلامتی و ورزش است مناسب است. جلوه انیمیشن تصویر را متناسب تنظیم کنید و برای شروع محتوای خود را بارگذاری کنید.

کاتالوگ محصولات ساخت فیلم برای شبکه بهداشت و سلامت
8. سازنده ارائه های اینستاگرام برای یک فیلم محصول با موشن گرافیک مدرن
در قالب مربع ، این الگوی بررسی محصول متناسب با مارک هایی با شخصیتی درخشان و حباب دار است. هر اسلاید را با توجه به نیاز خود تنظیم کنید و با موسیقی متن و رنگ های خود لمس های اصلی را اضافه کنید.

ارائه نمایش های اینستاگرام برای یک ویدیوی محصول با گرافیک در حرکت مدرن
9. دستگاه ویدیویی مینیمالیستی برای فهرست بندی محصولات مد
با استفاده از این الگوی مینیمالیستی و رنگ آمیزی ، محصولات خود را بفروشید و آگاهی را برای برند خود افزایش دهید. محصولات خود را در مکان های قرارگیری قرار دهید و رنگ ها را متناسب با مارک خود تنظیم کنید.

یک دستگاه ویدیویی مینیمالیستی برای فهرست بندی محصولات مد
10. کاتالوگ محصولات ویدیویی Dropshipping Maker برای فروشگاه الکترونیک
ساده و کارآمد ، این الگو یک الگوی عالی برای محصولات فنی و الکتریکی است. می توانید قلم ، موقعیت متن و تراز را تغییر دهید ، همچنین موسیقی و انتقال را تغییر دهید.

Dropshipping Product Catalog Maker Video برای فروشگاه الکترونیک
منابع ویدئویی بیشتر توسط Envato
راهنمای بازاریابی ویدیویی Envato را بخوانید
مهارت های بازاریابی ویدئویی خود را با راهنمای جامع ما افزایش دهید: شما از ابتدا تا انتها بازاریابی ویدئویی را یاد خواهید گرفت.

سهام و الگوها را به صورت رایگان از Mixkit بارگیری کنید
Mixkit را برای فیلم های رایگان سهام ، موسیقی رایگان سهام و الگوهای رایگان Adobe Premiere Pro بررسی کنید. بله ، به صورت رایگان!

یک فیلم ویدیویی بصورت آنلاین با ایجاد کنید
برای ایجاد فیلم های جذاب بصری نیازی به نرم افزار حرفه ای ندارید ، می توانید آنها را مستقیماً در مرورگر خود بسازید: PlaceIt یک سرویس آنلاین با سازنده فیلم است که از الگوهای متحرک گرافیکی طراحی شده استفاده می کند.

Envato Elements: بارگیری نامحدود
Envato Elements میلیون ها مورد موجودی را ارائه می دهد: عکس ، موسیقی ، کلیپ های ویدیویی ، قلم ها ، انواع گرافیک ها ، الگوهای پروژه های ویدیویی برای دوره های آفرینش اثر ، Premiere Pro ، Final Cut Pro و Motion و Envato Tuts + ، همه با یک واحد اشتراک، ابونمان.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *