آموزش طراحی لوگو برای شرکت های فناوری و استارتاپ ها

در میان شرکت ها و کسب و کارهای مختلفی که امروزه مشغول به فعالیت هستند، یکی از حوزه هایی که طراحی لوگو ی مناسب برای آن ها اهمیت بالایی دارد، استارتاپ ها و سازمان های فناوری هستند. در پکیج آموزش طراحی لوگو ترفند ها و اصولی ذکر می شود که می تواند روند طراحی آرم شما را بهبود بخشد و نتیجه ی کار موجب رضایت بیشتری شود.

آرم ها در انتهای نیزه مارک هستند. اگر به طور مناسب پوشانده شود ، در برابر بسیاری از شرایط ناسازگار مقاومت خواهد کرد. اما تعداد زیادی استارت آپ برای هر یک از آنها وجود دارد که هرگز احساس نمی شوند.

نکته اصلی این است که چشم انداز و ماموریت خود را بشناسید و یک آرم با تکنولوژی پیشرفته درست طراحی کنید.

با مقاومت در برابر هزاران مدل حرفه ای ، مشکلات طراحی تحت کنترل کارشناسان است. محتوا را بارگیری کرده و محصول نهایی را بارگیری کنید.

در آموزش حرفه ای طراحی لوگو نکات اساسی و پایه را می آموزید. پس از آن می توانید از مواردی که در ادامه گفته شده است برای کارتان الهام بگیرید:

1. الگوی آرم برای ایجاد یک آرم شروع لمسی
با الگوی جالب و تایپوگرافی جسورانه ، این یک آرم فناوری همه کاره است که مناسب هر استارتاپی است. پارچه نشان داده شده ایده ایده آل به شما می دهد. دریغ نکنید که به دنبال ترکیب رنگ و قلم های مختلف برای رسیدن به چیزی واقعا منحصر به فرد باشید.

2. آرم ساز برای شرکت های فناوری
این طراحی زیبا و مدرن که توجه ویژه ای به شرکت های زیبا و با تکنولوژی پیشرفته دارد ، به زودی برند شما را تجدید می کند. ایده ها و بینش های آینده نگرانه را در ذهن داشته باشید.

3. آرم ساز فناوری
مینیمالیسم باریک یکی از ویژگی های بارز آرم شرکت فناوری اطلاعات است. بیشتر مفاهیم IT برای ساده سازی کارهای پیچیده در گذشته طراحی شده اند. چرا بازاریابی باید متفاوت باشد؟

4- آرم ساز آنلاین برای شرکت امنیت سایبری
نرم افزار آنتی ویروس دامنه استارتاپ های مدرن است. همچنین می تواند مشتریان جدیدی را به خود جلب کند تا توجه آنها را به خود جلب کند. این مدل جدید تمیز و جذاب باعث می شود تا با انتخاب گزینه های متنوع ، به راحتی بتوانید پیشنهاد خود را به بازار اختصاص دهید.

5. طراحی آرم انتزاعی برای شرکت های فنی

طراحی انتزاعی بر کلیت و سادگی سبک تأکید دارد. وقتی ایده های بزرگ خود را تبلیغ می کنید ، این ایده آل است. این الگو روح مینیمالیسم را کاملاً به تصویر می کشد.

6. آرم ساز برای صنعت تولید فناوری
استارت آپ های فنی فقط به صورت آنلاین زندگی نمی کنند. آنها همچنین تولید سنگین را جارو می کنند. برای نگاهی خشن و صنعتی به مارک تجاری نوپای خود ، به سراغ این الگو بروید تا چیزی جدید و عالی بسازید.

7. شرکت آرم یک شرکت تبلیغاتی
ما در مورد بازاریابی استارتاپ شما بسیار صحبت کردیم ، اما اکنون تصور کنید که استارت آپ بازاریابی خود را بازاریابی کنید. در واقع ، به لطف رسانه های جدید بیشماری که امروزه وجود دارد ، تبلیغات بخشی از شرکتهای فناوری است که به سرعت در حال رشد است. توانایی طراحی خود را با کمک این الگوی شگفت انگیز نزدیک به خانه نشان دهید.

8. یک آرم مینیمالیستی برای توسعه دهندگان ایجاد می کند
طراحی آرم راه اندازی فنی اغلب بر روی آرم هایی با متن مجاور متمرکز است. این سازنده آرم و فناوری شیک ، آن را می سازد و جلوه های متنوعی را برای مخاطبان توسعه دهنده اضافه می کند.

9. آرم ساز یک شرکت بازاریابی
این الگو با مجموعه ای از تصاویر لوگوی انتزاعی و فونت های مدرن ، در خط مقدم آرم شرکت های فناوری قرار دارد. با رنگ و زمینه کاملاً قابل تنظیم ، نهایت بارگیری در یک بارگیری است.

10. ساخت آرم ساختمان

روح پیشرفت و نوآوری را با این الگوی شروع عمودی آرم کسب کنید. تأکید بر خلق و طراحی ، با نمادهای هندسی الهام گرفته از بزرگترین ساختمانهای جهان است. از آنها برای طراحی مارک تجاری استارتاپ خود استفاده کنید.

11. مشاور کارآفرین آرم سازنده
مهم نیست که مأموریت راه اندازی فناوری شما چیست ، این الگو برای کمک به استارتاپ جدید شما طراحی شده است. تصویر انتزاعی کره زمین عالی به نظر می رسد اما می تواند جایگزین شود. برای ایجاد یک آرم عالی فقط محتوای خود را رها کنید.

12. آرم سازنده راه اندازی با نماد انتزاعی
دکمه روشن / خاموش بهترین راه برای سمبل کردن رویکرد شما در فکر کردن قبل از موفقیت است. و با استفاده از این الگوی جدید و ظریف می توانید آنها را به طرح آرم خود برسانید. برای الهام گرفتن از یک آرم استارت ، این پیشنهاد واقعا سخت است.

13. تولید کننده آرم های فناوری هوش مصنوعی
هوش مصنوعی یک صنعت مدرن و آینده نگرانه است ، اما شما همچنان می خواهید یک آرم بی انتها داشته باشید. این سازنده آرم فناوری کاملاً متناسب است. حداقل است و از گرافیک های چشم نواز بهره می برد. نام و رنگ تجاری خود را اضافه کنید ، تا یک گزینه زیبا برای آرم خود داشته باشید.

14. یک آرم انتزاعی برای مشاوران فنی ایجاد می کند
نرم افزار به عنوان سرویس (SaaS) محبوبیت فزاینده ای در صنعت فناوری دارد. این که آیا شما شرکت SaaS خود را تأسیس می کنید یا به دنبال تغییر نام تجاری هستید ، این سازنده لوگوی انتزاعی یک انتخاب عالی است. می توانید به سرعت گزینه های مختلف رنگ و گرافیک را تجربه کنید.

15. یک آرم انتزاعی با نمادهای انتزاعی ایجاد می کند
این الگوی انتزاعی زیبا و در عین حال محدود است و تمرکز خود را بر روی نام و نام تجاری شما حفظ می کند. با گرافیک زیبا و جذاب که برای تکمیل تصویر شما طراحی شده است ، می توانید با یک الگوی آسان برای استفاده ، زندگی تازه ای به کار ببرید.

16. سازنده لوگوی امنیت سایبری برای نرم افزار آنتی ویروس
این الگوی آرم بر امنیت داده ها متمرکز است و با فضای فناوری کنونی سازگار است. به لطف طراحی جسورانه و طراحی مینیمالیستی ، از مشتریان برای آزمایش نرم افزار شما الهام می گیرند. شمایل نگارشی این الگو را به راحتی قابل تنظیم می کند تا متناسب با انواع پخش های جدید باشد.

17- یک سازنده لوگوی انتزاعی شرکتی با یک پهپاد آینده نگر
فروش هواپیماهای بدون سرنشین و خدمات جانبی در این قالب شگفت انگیز. با گرافیک انتزاعی و متن جسورانه و بد بو ، مطمئناً بر این پیشنهاد به یاد ماندنی تأثیر می گذارید. چشم انداز شما موافقت می کند.

18- یک طرح آرم شرکتی برای یک شرکت نوپا ایجاد می کند
این آرم استارت آپ برای به راه انداختن شروع کار فناوری شما در سطح جهانی ساخته شده است و دارای یک طراحی کلاس جهانی در یک بسته شیک است. کاغذ دیواری های پیچیده به هر ویرایشی جلوه و احساس جدیدی می دهند ، بنابراین آسان است که آن را واقعاً متعلق به خودتان کنید.

19. مولد آرم Tech با کوادکوپتر Tech
سرانجام ، این طرح شگفت انگیز آرم فناوری را بررسی کنید. از ویژگی های تایپوگرافی پررنگ و گرافیک کوادکوپتر برخوردار است ، اما به راحتی و با چند اصلاح برای تصویر خود قالب می گیرد. فراموش نکنید که برای سفارشی سازی بیشتر ، رنگ پس زمینه را نیز تنظیم کنید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *