آموزش تایپوگرافی: بررسی فونت های مشابه Myriad Pro و بهترین جفت سازی فونت ها

در مطالب مختلف آموزش تایپوگرافی معمولا به این نکته پرداخته می شود که چه فونت هایی مشابه یک فونت خاص هستند و چگونه می توان ارتباط بین چند فونت را یافته و آن ها را با هم همسان سازی و جفت کرد که در یک متن به خوبی کنارهم استفاده شوند. در این مقاله به بررسی فونت های مشابه Myriad Pro می پردازیم.

در زیر ما بررسی خواهیم کرد که Myriad Pro چیست ، چند فونت جایگزین و سایر بینش های فونت را در نظر بگیرید.

Myriad Pro استفاده می شود
بیست تصویر موجود در عکس عناصر Envato.
Myriad Pro چه مشکلی دارد؟
احتمالاً قبلاً از قلم Myriad Pro استفاده کرده اید. بیش از 15 سال است که توسط غول فناوری اپل به طور گسترده استفاده می شود و در سال 2017 تکمیل شد. با این وجود ، از دهه 1990 سازمان های مختلفی از دانشگاه ها تا سازمان های دولتی از این قلم استفاده می کنند.

بنابراین مشکل واقعی چیست؟ یکی از رمزهای موفقیت Myriad Pro قابلیت استفاده از آن است. بسیاری از انواع sans serif می توانند به داشتن زیبایی انعطاف پذیر و تقریباً خنثی که به راحتی قابل انعطاف است افتخار کنند. همچنین رانندگی و تکمیل آن به عنوان سرصفحه ، آرم و سایر موارد دلخواه امکان پذیر است. Myriad Pro و بسیاری از نسخه های دیگر این سبک می توانند به عنوان نسخه متن ، زیرنویس ، عنوان – بسته کامل کار کنند. اغلب می توان از آنها به عنوان چاقوی نظامی سوئیسی در طراحان مختلف استفاده کرد. Myriad Pro تمیز ، روشن و به طور کلی همه کاره است.

با این حال ، این بدان معنا نیست که همه sans serif ها به یک اندازه قدرتمند هستند یا راه حل مناسبی برای تمام نیازهای طراحی شما هستند. انواع مختلفی از سری خورشید وجود دارد ، از بسیار سنتی تا غیر معمول ، هر کدام کیفیت بصری متفاوتی دارند.

دلیل دیگر موفقیت این فونت قابلیت مشاهده بودن آن بود. وقتی یک مارک بزرگ از قلم استفاده می کند ، بیشتر درگیر زندگی بصری روزمره ما است. با این حال ، این شاهدی بر انعطاف پذیری ، انعطاف پذیری و سازگاری استثنایی آن است.

قلم های مشابه Myriad Pro
کنجکاو هستید که کدام فونت شبیه Myriad Pro است؟ گزینه Myriad Pro چیست و ما در تلاش برای یافتن فونت های مشابه به دنبال چه چیزی هستیم؟

چه به دنبال یک فونت وب مشابه Myriad Pro باشید یا یک جایگزین عمومی برای بدن ، چیزهای زیادی برای دیدن در این لیست وجود دارد. ما به دنبال کلیدهای sans هستیم که کلید برخی از آن ضربه های زیبا ، سبک و سبک است.

می توانید همه آنها – و همچنین هزاران فونت دیگر – را در Envato Elements ، با بارگیری نامحدود بارگیری کنید. یک هزینه کم ، و می توانید به خود کمک کنید تا به یک کتابخانه بزرگ فونت (و همچنین گرافیک ، عکس و موارد دیگر و بیشتر) کمک کنید. همه در یک قیمت پایین گنجانده شده است.

در اینجا چند فونت زیبای sans serif آورده شده است که همه دارای تأثیر بصری و / یا شباهت به Myriad Pro هستند. امروز آنها را به کتابخانه قلم خود اضافه کنید.

1. قلم Signia Pro Sans Serif
این فونت دوست داشتنی در دو وزن مختلف ارائه می شود و همچنین دارای فونت های مشبک است. مقیاس و فاصله را تجربه کنید تا با این قلم ظاهر و احساسی متفاوت ایجاد کنید. این یک گزینه قدرتمند برای قلم است.

2. PREFACE Sans-Serif Typeface + WebFonts
این فونت شباهت هایی به قلم Myriad Pro دارد ، اما همچنین کمی به سمت یک روش هندسی بیشتر گرایش دارد. این می تواند به خوبی ویندوزهای پررنگ وب Myriad Pro کار کند.

نبض – نوع مدرن Sans-Serif
آیا این قلم زیبا نیست؟ نسخه های موجود در بالا را بررسی کنید. با استفاده از این گزینه ها می توانید یک سلسله مراتب ایجاد کنید و یک ترکیب کامل بدون هیچ گونه قلم اضافی ایجاد کنید. این یک خانواده کامل است که توانایی بالایی دارد.

4. قلم Mysans M Sans Serif
در اینجا یک فونت با شباهت به قلم Myriad Pro وجود دارد ، اما قطعاً در مسیر خود پیش می رود. طولانی تر است و مدل آن متفاوت است. اگر به دنبال چیزی کمی متفاوت هستید این می تواند یک انتخاب عالی باشد.

5. حداقل فونت Sans-Serif METZLER + فونت وب
در اینجا فونت وب دیگری مشابه Myriad Pro وجود دارد. تمیز ، براق و همه کاره است. اگر به دنبال فونی هستید که بتواند کارهای مختلف زیادی را انجام دهد ، آن را امتحان کنید.

6. برچسب – فونت مدرن + WebFont
این فونت بسیار طراحی شده است – آن را بررسی کنید! این فقط یک فونت وب شبیه به Myriad Pro نیست. این یک قلم شیک است و متناسب با خودش و تصاویر آن است.

7. روشنایی Nuvo – نوع تمیز و مدرن Sans-Serif
اگر ترجیح می دهید قد بیشتری در نوع خود داشته باشید ، ممکن است این قلم زیبا در کوچه شما باشد. خواه در حال طراحی آرم هستید ، به نوع نمایشگر نیاز دارید یا اگر به پلاگین کامل نیاز دارید ، می تواند کار را انجام دهد.

Exensa Grotesque – فونتهای وب از نوع Sans Serif
این قلم زیبا از sans serif شامل تغییرات روشن ، ساده ، پررنگ ، پررنگ و سیاه است. از آن برای ایجاد زیبایی زیبا و تمیز و مدرن در پروژه طراحی بعدی خود استفاده کنید.

9. TYROS Pro – فونت هندسی مدرن Sans-Serif
اگر تغییر سبک را دوست دارید ، این قلم را دوست خواهید داشت. بررسی کنید که شامل چه مقدار است – از بین آنها 15 مورد جالب توجه است. این نوع می تواند خود را کاملاً بدون قلم های اضافی در ترکیب نگه دارد.

10. SOLO – معتبر Sans-Serif + وب فونت ها
اگر به دنبال پنجره وب پررنگ Myriad Pro هستید ، این گزینه عالی دیگری است. این یک زیبایی زیبا و مدرن دارد که می تواند متناسب با بسیاری از پروژه های طراحی باشد.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *